UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Podívejte se, o jaké klienty se staráme

NAŠI KLIENTI

Během posledních čtyř let jsme vybudovali rozsáhlé portfolio více než 100 evropských klientů, včetně vládních organizací, měst, atrakcí a muzeí, restaurací, hotelů, letišť a dalších organizací.

Zde prezentujeme několik příkladů naší práce a našich klientů.

Poznámka: Jelikož jsou webové stránky hostované v Číně, mohou se v Evropě/americe načítat pomaleji.

Discover Denmark magazineDiscover Denmark magazine

OBJEVTE DÁNSKO 悠游丹麦

Na jaře 2014 jsme v Shanghai Jungle vydali první vydání vysoce exluzivního časopisu pro čínské turisty v Dánsku: Objevte Dánsko 悠游丹麦'.  

Časopis vydáváme 3x ročně a čínským turistům je nabízen zadarmo, například v dánském vízovém centru (a na několika dalších místech)

Od začátku roku 2015 je časopis vydáván ve spolupráci se organizací Visit Denmark - oficiální Dánskou turistickou agenturou .

Dánský časopis dnes slouží jako šablona pro více exkluzivních publikací, které vydáváme pro další cílové destinace.

Čtěte online

PETRA

Jsme hrdí na to, že Petra, jeden ze Sedmi divů světa, je naším partnerem v Jordánsku.

Staráme se o jejich webové stránky a pravidelně aktualizujeme jejich obsah na online platformách.

Petra
Jerusalem Brochure

ITRAVEL JERUSALEM

Wechat a tištěné marketingové materiály

Naše práce pro Jerusalém obsahuje online marketing včetně Wechatu, marketing na všech hlavních turistických online platformách a také vytváření samotného obsahu (texty, design, tisk). Tvoříme vysoce kvalitní brožury, které se používají k nalákání čínských cestovních agentur - o ty se také staráme.

Ve zkratce nabízíme kompletní servis pro B2B a B2C.

Čtěte online

DÁNSKÉ KRÁLOVSKÉ ZÁMKY

Webové stránky, Wechat, marketingové kampaně a tisk materiálů.

Dánský královský palác se v roce 2015 rozhodl začít intenzivní propagaci v Číně a Shanghai Jungle se stala mediálním partnerem.

Od té doby jsme vytvořili plně funkční čínské webové stránky, oficiální Wechat účet a rozsáhlý marketing hlavních zámků - Kronborg a Christiansborg - na čínských online platformách. Během výročního roku Hamleta 2016 jsme spustili limitovanou ale vysoce efektivní mediální kampaň, během které jsme dosáhli až 300 000 shlednutí na hlavních online platformách včetně Mafengwo.com a Douban.

ROYAL PALACES OF DENMARK
EILAT MARATHON

MARATON ELIAT

Eilat Marathon - jeden z nejdůležitějších maratonů v Izraeli - se v posledních letech stává velmi populární v Číně.

V roce 2016 Shanghai Jungle vytvořila marketingovou strategii, v rámci které spolupracovala s populárními čínskými influencery (KOL's) v turismu a sportu na propagaci maratonského závodu. Postarali jsme jse o všechny aspekty této marketingové kampaně.

PRAHA

WeChat

Během posledních let se Praha stává stále vyhledávanější destinací čínských turistů. Shanghai Jungle se stará o veškerý online marketing a Wechat propagaci Prague City Tourism, oficiální turistické agentury.

Zveřejňujeme články a fotky na hlavních čínských turistických online platformách (Mafengwo, Baidu Lvyou atd) a jednou týdně aktualizujeme obsah na Wechatu.

Prague's WeChat account
Prague's WeChat account

STUPINIGI

Nádherný lovecký zámek Stupinigi je dobrým příkladem našich řešení pro muzea a atrakce: Naše kampaň na sociálních médiích a diskuzních fórech pomáhají zvýšit povědomí o zámku. Tuto kampaň pak doplňují čínské webové stránky a plně funkční Wechat profil s týdně publikovanými newslettery.

Jen pro zajímavost: zámek Stupinigi byste rozhodně neměli minout.

NYBORG

Dánské město Nybork je výborný příklad menšího města, které se v Číně dostalo do vyšší ligy: neutuchající snaha během několika let pomohla městu přilákat jak čínské turisty, tak investice.

Jsme hrdí na to, že s městem Nyborg spolupracujeme, vytváříme jejich čínské webové stránky, staráme se o jejich oficiální Wechat účet a publikujeme jejich bsah v časopise Objevte Dánsko 悠游丹麦.

Nyborg Chinese Website
THE ROYAL FAMILY OF DENMARK

DÁNSKÁ KRÁLOVSKÁ RODINA

Staráme se o malé ale také o větší klienty. Naším VIP klientem je však stále Dánská královská rodina. Jejich čínské webové stránky jsme vytvořili a staráme o jejich obsah od roku 2012.

MĚSTO AARHUS

Website and WeChat 

V roce 2016 bylo město Aarhus, druhé největší dánské město, vybráno Lonely Planet jako jedno z deseti nejatraktivnějších měst na světě.

Shanghai Jungle se od jara 2015 stará o veškerý marketing města Aarhus v Číně, s důrazem na propagaci titulu Evropského hlavního města kultury 1017.

Nástroje, které využíváme jsou: online marketing a Wechat s kombinací tištěného materiálu v časopise Objevte Dánsko.

Aarhus Chinese Website
HANS CHRISTIAN ANDERSEN

HANS CHRISTIAN ANDERSEN

Webové stránky

Číňané čtou Andersenovy pohádky ve škole - takže není překvapením, že Andersenovo rodné město Odense spolu s Andersenovým muzeem se stalo oblíbenou destinací čínských turistů v Dánsku.

Jsme rádi, že se staráme o veškerou online propagaci Andersenova muzea v Číně, včetně čínských webových stránek, tisku marketingových materiálů, prezentaci v časopise Objevte Dánsko a veřejný účet na Wechatu.

COPENHAGEN

Webové stránky

Shanghai Jungle se stará o veškerou online propagaci a marketing dánského hlavního města od roku 2013. Konkrétně se jedná o městské webové stránky (na míru ušité čínské webové stránky - hostované v Číně), nový veřejný účet na Wechatu a tisk materiálů s důrazem na moderní vývoj města a oficiální spolupráci s Pekingem.

City of Copenhagen
ARoS Museum

MUZEUM AROS

Webové stránky a tisk marketingových materiálů.

DÁNSKÉ NÁMOŘNÍ MUZEUM

Webové stránky a tisk marketingových materiálů.

Když bylo dánské námořní muzeum v roce 2014 otevřeno, jednalo se o zásadní událost - nejenom kvůli svému unikátnímu umístění a budově, ve které sídlí. Muzeum je také velmi populární mezi čínskými turisty, kteří stále častěji kombinují návštěvu muzea s cestou na zámek Kronborg.

Vytvořili jsme pro muzeum čínské webové stránky a také se staráme o pravidelné aktualizace na sociálních médiích. Stejně tak distribujeme tištěné materiály v časopise Objevte Dánsko a další specifické tiskoviny v čínštině.

Maritime Museum of Denmark
Arken Museum of Modern Art

ARKEN MUZEUM MODERNÍHO UMĚNÍ

Webové stránky a tisk marketingových materiálů.

Arken je druhé největší muzeum moderního umění a architektonický unikát v Copenhagenu.

V Shanghai Jungle jsme vytvořili čínské webové stránky o které se také staráme - vždy se ujišťujeme, že na webových stránkách jsou pouze relevantní a užitečné informace jako například "Jak se k nám dostat", atd.

Naše služby pro Arken muzeum také zahrnují zajištění obsahu v časopise Objevte Dánsko.

ZÁMEK FREDERIKSBORG  / NÁRODNÍ HISTORICKÉ MUZEUM

Webové stránky a tisk marketingových materiálů.

FREDERIKSBORG PALACE / NATIONAL HISTORY MUSEUM
THORVALDSENS MUSEUM

MUZEUM THORVALDSENS

Webové stránky a tisk marketingových materiálů.

IDC

WeChat účet

IDC WeChat
IDC WeChat
IDC WeChat
Small Danish Hotels brochure

SMALL DANISH HOTELS

Čínské webové stránky, dlouhodobá komunikace s čínskými turistickými agenturami & tisk marketingových materiálů.

Small Danish Hotels je největší dánská asociace soukromě vlastněných hotelů s přibližně 90 členy. Od roku 2013 se staráme o jejich marketing v Číně

Staráme se o plně funkční čínské webové stránky, tisk marketingových materiálů a distribuci turistickým agenturám, účast na turistických veletrzíc, kde zastupujeme Small Danish Hotels. Také pomáháme oslovit samostatně cestující turisty pomocí tištěných marketingových materiálů.

DALŠÍ ŘEŠENÍ

ECCO 

Čtvrtý největší výrobce obuvi na světě, už mnoho let extrémně úspěšná značka, kterou čínští turisté nakupují v Dánsku. V časopise Objevte Dánsko je značka ECCO dlouhodobým a zásadním inzerentem.

Pandora 

Jedno z nejznámějších a cenově dostupných klenotnictví je dánská značka Pandora. Shanghai Jungle se stará o marketing skrze tištěné materiály.

House of Amber 

Číňané tvoří stěžejní klientelu tohoto klenotnictví, které se specializuje na jantarové šperky. Jantar je nejenom krásný, ale také se má za to, že má léčivé účinky. House of Amber je celosvětově jedním z nejdůležitějších klenotnictví a také je inzerentem v našem časopise Objevte Dánsko již od samotného začátku, od roku 2014.

Kopenhagen Fur 

Celosvětově největší velkoobchod s norkovou kožešinou je dánská společnost Kopenhagen Fur. Jelikož většina kožešiny se dnes (přímo i nepřímo) prodá do Číny, Copenhagen dvakrát ročně zažívá malou invazi čínských obchodníků. Kopenhagen Fur inzerují v našem časopise Objevte Dánsko.

Birger Christensen 

Známý multiznačkový obchod s vysoce kvalitními a luxusními výrobky je pravidelným inzerentem v časopise Objete Dánsko.

Georg Jensen 

Jedna z nejznámějším dánských značek, specializující se na klenoty a interiérové design produkty, je pravidelným inzerentem v časopise Objevte Dánsko od roku 2014.

China Unionpay 

China UnionPay je čínská korporace nabízející finanční služby, sídlící v Šanghaji. Dnes je hlavním zprostředkovatelem finančních služeb pro čínské turisty v zahraničí. China Unionpay je od roku 2015 důležitým inzerentem časopisu Objevte Dánsko.

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.