SEZNAMTE SE

Alexander Schultz

Alexander SCHULTZ

Mezi lety 1999 - 2011 působil jako kariérní diplomat na dánském ministerstvu zahraničních věcí, v letech 2007 - 2011 jako hlavní ekonomický poradce na dánské ambasádě v Pekingu.

V roce 2011 opustil diplomacii, přestěhoval se do Šanghaje a založil Shanghai Jungle. Kromě vlastní ženy a dětí mezi jeho záliby patří také Liverpool FC, politika, americký fotbal a kvalitní literatura.

Alexander má magisterský titul z ekonomie (Copenhagen University a Vysoká škola ekonomická v Praze).

CHEN Madison

Madison vystudovala magisterský titul v marketingu, studovala v Číně a v USA. Vyrostla v Shaanxi, kde také propadla lásce k jídlu.

Předtím než se připojila k Shanghai Jungle pracovala v Šanghaji pro Ogilvy PR. V Shanghai Jungle je nyní hlavní koordinátorkou pro italský trh. Získala bakalářský titul v italské literatuře, Itálii má opravdu moc ráda.

Jejím snem je procestovat celý svět, zejména exotická místa. Kam zamíří příště?

Liron Ben Arie
Peng He

HE Peng

Peng má dvou oborový titul z turistického managementu a angličtiny (South Central University for Nationalities a Zhongnan University of Economics and Law v Číně). Vyrostl v Lijiangu (provincie Yunnan) a pochází z etnické Naxi minority.

Peng se stará o všechny webové stránky našich nových klientů, stejně tak má na starosti veřejné profily našich klientů na Wechatu a dalších sociálních platformách. Nadšený fanoušek rockové hudby, miluje všechny ruzné žánry: Metal, punk, britpop, indie rock, post rock, grunge atd.

Taky je špatný longboardista (spíš jezdí po zadku) a rád poznává svět.

Marek MATURA

Čech v našem teamu, Marek vystudoval na fakultě managementu VŠE. Do Číny přišel kvůli zájmu o tuto zemi, stejně jako kvůli nadšení pro práci v Shanghai Jungle, kde má možnost představovat čínským turistům evropské země.

Marek je hlavním koordinátorem pro Českou republiku a Slovensko.
Kromě toho je také naším IT expertem.

Ve volném čase poctivě, opravdu poctivě studuje čínštinu.

Marek Matura

Fanni VIKOR

Maďarka v našem teamu, Fanni má bakalářský titul v Mezinárodní administravě a v současné době studuje magisterský titul.

Do Číny přišla také kvůli zájmu o tuto zemi a čínštinu. V posledních 3 letech žila v různých městech v Číně. Je naším koordinátorem pro Maďarsko a také má na starosti mezinárodní čínská sociální média.

Je nadšená cestovatelka a objevitelka. Má ráda výzkum a poznávání nových věcí, získávání nových znalostí.道山学海 - Dào shān xué hǎi - Learning is as high as the mountains and as wide as the seas.  

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.