KOL ŘEŠENÍ

Pusťte to do světa!

CO JE KOL?

KOL = KEY OPINION LEADER

Nejlepší způsob jak získat nové odběratele na čínských sociálních sitích, webových stránkách, newsletters nebo v rámci dalších komunikačních kanálů spočívá ve vytvoření opravdu kvalitního, zajímavého obsahu, který nabízí čtenářům nějakou přidanou hodnotu - pravidelně.

Jenže co když máte zpracovaný perfektní obsah, všechno ostatní také zvládáte a vaším jediným problémem je publicita? Jinými slovy skoro nikdo nevidí váš obsah, přestože ho máte skvěle zpracovaný?

Dnešní konkurence je silná a zářit více než ostatní může být v Číně opravdu náročné. V takovou chvíli můžou zásadním způsobem pomoci tzv. KOL's = Key-Opinion-Leader

Sharing
Social

CO DĚLÁME?

KOL's jsou extrémně populární spisovatelé, blogeři a kreativní lidé. Jsou specifičtí tím, že mají velké množství odběratelů, kteří věnují hodně pozornosti tomu, co KOL's píšou. U nás se jim říká influenceři.

KOL's se od sebe liší podle oboru, kterému se věnují. Někteří se věnují spíše obecným tématům, jiní mají úzké zaměření (cestování, extrémní sporty, jídlo, móda, maratony). Jiní jsou KOL's čistě protože jsou to známé osobnosti.

V Shanghai Jungle vyhledáváme KOL's, kteří přesně vyhovují vašemu oboru a jsou schopní oslovit vaší cílovou skupinu (na základě vašich cílů a rozpočtu). Také zajišťujeme pravidelnou kontrolu dalšího postupu, sledujeme pro vás, že vybraný KOL's píše o vaší společnosti, službě kterou nabízíte, nebo produktu, který se snažíte představit na čínském trhu.

NAŠE SLUŽBY

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.