KONTAKTA OSS

Vårt kontor ligger centralt i Shanghais  Zhongshan Park district.

Skriv en rad eller kom förbi vårt kontor!

Kontakta oss om du vill ha ett erbjudande, goda råd eller information. Fyll i formuläret nedan, skicka ett email eller ring oss.

Map Google

Address: Changning Lu 1277, Building 2, Unit 302, 200042 Shanghai, China
                中国上海市长宁区1277长宁路2号楼302室
Phone:    +86 (21) 6240 0301
Email:     info@ShanghaiJungle.com
Skype:    schultz-co

Alexander SCHULTZ

Denmark

Founder and CEO
Email: alexander@shanghaijungle.com
Phone: +86 150 2187 2708


Madison CHEN

Italy

Market Manager 
Email: madison@shanghaijungle.com


Peng HE

China

Senior Project Manager
Email: peng@shanghaijungle.com


Marek MATURA

Czech Republic

Market Manager 
Email: marek@shanghaijungle.com 


Fanni VIKOR

Hungary

Market Manager 
Email: fanni@shanghaijungle.com


Philine MAYR

Germany

Market Manager 
Email: philine@shanghaijungle.com 


Rukiye GURCU

Netherlands

Market manager 
Email: rukiye@shanghaijungle.com 


Caroline BADER

Sweden

Market manager 
Email: caroline@shanghaijungle.com




Newsletter

SHANGHAI JUNGLE NYHETSBREV

Vill du hålla dig uppdaterad om de senaste nyheterna på turistmarknaden I Kina? Det löser vi!

Shanghai Jungle skickar ut nyhetsbrev månadsvis med de senaste artiklarna som kommer att hjälpa dig att hålla koll på marknadstrenderna.

Anmäl dig för Nyhetsbrevet

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.