CONTACT US

Laat een bericht achter of kom langs!

Als u op zoek bent naar een offerte, een beetje advies of informatie dan kunt u gerust contact met ons opnemen door het formulier hieronder in te vullen, de geschikte medewerker een email te sturen of ons te bellen.

Map Google

Address: Changning Lu 1277, Building 2, Unit 302, 200042 Shanghai, China
                中国上海市长宁区1277长宁路2号楼302室
Phone:    +86 (21) 6240 0301
Email:     info@ShanghaiJungle.com
Skype:    schultz-co

Alexander SCHULTZ

Denmark

Founder and CEO
Email: alexander@shanghaijungle.com
Phone: +86 150 2187 2708


Madison CHEN

Italy

Market Manager 
Email: madison@shanghaijungle.com


Peng HE

China

Senior Project Manager
Email: peng@shanghaijungle.com


Marek MATURA

Czech Republic

Market Manager 
Email: marek@shanghaijungle.com 


Fanni VIKOR

Hungary

Market Manager 
Email: fanni@shanghaijungle.com


Edi XU

Germany

Market Manager 
Email: edi@shanghaijungle.com 


Guoyan CHENG

China

Project manager 
Email: guoyan@shanghaijungle.com 

Nachuan HOO

China

Project Manager
Email: kenny@shanghaijungle.com


Xin XIAO

China

Project manager 
Email: xiaoxin@shanghaijungle.com




Newsletter

SHANGHAI JUNGLE NIEUWSBRIEF

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws op de Chinese toeristen markt? Dan bent u bij ons op het juiste adres.

Shanghai Jungle stuurt een maandelijkse nieuwsbrief met de laatst artikelen dat u zal helpen op de hoogte te blijven van de trends op de markt. 

Schrijf in voor de Nieuwsbrief

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.