KAPCSOLAT

Irodáink Changning kerület szívében találhatóak.

ÍRJON EGY SORT, VAGY LÁTOGASSON EL HOZZÁNK!

Ha egy idézetet, jó tanácsot vagy információt keres, kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk az alábbi űrlap kitöltésével és a megfelelő munkatársnak való elküldésével vagy telefonon.

Map Google

Address: Changning Lu 1277, Building 2, Unit 302, 200042 Shanghai, China
                中国上海市长宁区1277长宁路2号楼302室
Phone:    +86 (21) 6240 0301
Email:     info@ShanghaiJungle.com
Skype:    schultz-co

Alexander SCHULTZ

Denmark

Founder and CEO
Email: alexander@shanghaijungle.com
Phone: +86 150 2187 2708


Madison CHEN

Italy

Market Manager 
Email: madison@shanghaijungle.com


Peng HE

China

Senior Project Manager
Email: peng@shanghaijungle.com


Marek MATURA

Czech Republic

Market Manager 
Email: marek@shanghaijungle.com 


Fanni VIKOR

Hungary

Market Manager 
Email: fanni@shanghaijungle.com


Edi XU

Germany

Market Manager 
Email: edi@shanghaijungle.com 


Guoyan CHENG

China

Project manager 
Email: guoyan@shanghaijungle.com 

Nachuan HOO

China

Project Manager
Email: kenny@shanghaijungle.com


Xin XIAO

China

Project manager 
Email: xiaoxin@shanghaijungle.com




Newsletter

SHANGHAI JUNGLE HÍRLEVÉL

Szeretne naprakész lenni a legfrissebb híreket tekintve a kínai turisztikai piacon? Mi segítünk! 

Shanghai Jungle havi hírlevelében a legfrissebb cikkeket küldi ki, amelyek segítenek megérteni és átlátni a legfontosabb piaci trendeket. 

Feliratkozás

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.