KONTAKT OS

Vore kontorer ligger i Changning distrikt i hjertet af Shanghai.

Skriv en besked eller kig forbi!

Kontakt os hvis du har brug for et tilbud, et godt råd eller konkrete informationer - enten ved at udfylde formularen neden for, ved at sende en email eller ved at sly slå på tråden.

Map Google

Addresse: Changning Lu 1277, Building 2, Unit 302, 200042 Shanghai, China
                中国上海市长宁区1277长宁路2号楼302室
Telefon:  +86 (21) 6240 0301
Email:     info@ShanghaiJungle.com
Skype:    schultz-co

Alexander SCHULTZ

Danmark

Stifter og CEO 
Email: alexander@shanghaijungle.com
Phone: +86 150 2187 2708


Liron BEN ARIE

Israel

Market Manager 
Email: liron@shanghaijungle.com


Peng HE

Kina

Senior Project Manager
Email: peng@shanghaijungle.com


Marek MATURA

Tjekkiet

Market Manager 
Email: marek@shanghaijungle.com 


Michelangela COLLINASSI

Italien

Market Manager 
Email: michelangela@shanghaijungle.com


Edi XU

Tyskland

Market Manager 
Email: edi@shanghaijungle.com 


Guoyan CHENG

Kina

Project manager 
Email: guoyan@shanghaijungle.com 

Nachuan HOO

Kina

Project Manager
Email: kenny@shanghaijungle.com


Xin XIAO

Kina

Project manager 
Email: xiaoxin@shanghaijungle.com




The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.