KONTAKTUJTE NÁS

Naše kanceláře jsou v srdci Šanghaje

Napište nám

Pokud máte zájem zjistit více o tom, co bychom Vám mohli nabídnout, neváhejte se nám ozvat.

Map Google

Adresa:  Changning Lu 1277, Building 2, Unit 302, 200042 Shanghai, China
                中国上海市长宁区1277长宁路2号楼302室
Telefon   +86 (21) 6240 0301
Email:     info@ShanghaiJungle.com
Skype:    schultz-co

Alexander SCHULTZ

Dánsko

Founder and CEO
Email: alexander@shanghaijungle.com
Phone: +86 150 2187 2708


Madison CHEN

Itálie

Market Manager 
Email: madison@shanghaijungle.com


Peng HE

Čína

Senior Project Manager
Email: peng@shanghaijungle.com


Marek MATURA

Česká Republika

Market Manager 
Email: marek@shanghaijungle.com 


Fanni VIKOR

Maďarsko

Market Manager 
Email: fanni@shanghaijungle.com


Rukiye GURCU

Holandsko

Market Manager 
Email: rukiye@shanghaijungle.com 


Vojta HAVRDA

Česká Republika

Project manager 
Email: vojta@shanghaijungle.com 

Caroline BADER

Švédsko

Project Manager
Email: caroline@shanghaijungle.com


Philine MAYR

Německo

Project manager 
Email: philine@shanghaijungle.com




Newsletter

Shanghai Jungle novinky

Chcete se dozvědět více o čínském turismu do České Republiky? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Každý měsíc dostanete zprávy ty nejzajímavější zprávy přímo do vaši emailové schránky.

Odebírat

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.