ŘEŠENÍ PRO MĚSTA

Buďte vidět - a přilákejte čínské moderní cestovatele!

DVA HLAVNÍ TRENDY ČÍNSKÉHO TURISMU

Čínský turismus určují dva hlavní trendy:

Rapidní nárůst čínských turistů cestujících do ČR, ze 107 milionů v roce 2014 na 128 milionů v roce 2015v roce 2020 se očekává 200 milionů čínských turistů.

Dnešní čínští turisté cestují čím dál více samostatně, stávají se nezávislými cestovateli (FIT). Tento trend je možné sledovat všude ve světě a překvapivě rychle už se stal aktuálním také v ČR.

[Čtěte dále pro více detialních informací o čínských turistech]
Chinese Tourists

PROČ NA TOM ZÁLEŽÍ?

S tak vysokými počty čínských turistů je snadné si představit, že na každého se dostane.

Skutečnost však vypadá jinak: v roce 2016 počty čínských turistů v Praze a Neapoli dramaticky rostly, ale například v Copenhagenu a Paříži čínských turistů ubylo.

Důvodů pro tento vývoj je více, ale tři hlavní jsou zřejmé: čínští turisté jsou unavení z toho, jak se k nim přistupuje; stále více požadují autentičnost a vyjímečné zážitky. Nabízení kvalitní a jedinečné služby je stále důležitější.

Naše řešení zajišťuje kompletní pokrytí 4 hlavních fází čínského cestování: snění o cestě, plánování a rezervace, osobní prožitek a následné sdílení vlastního zážitku.

JEDINEČNOST

Města všude po světě řeší, jak mezi všemi ostatními zaujmout a přilákat čínské turisty právě k nim. Paříž, Řím a Londýn sice každý číňan zná - ale skoro nikdo nezná rozdíl mezi městy jako Praha a Český Krumlov, Brno a Plzeň, nebo Oloumouc a Bratislava.

Pro většinu měst to představuje opravdový problém - ale o to větší příležitost! Narozdíl od evropských turistů, kteří už mají zažité představy a očekávání od konkrétních míst, čínští turisté jich v Evropě zatím mnoho nemají.

Ve společnosti Shanghai Jungle se staráme o to, aby čínští turisté nejenom věděli o existenci vašeho města - ale aby opravdu přijeli a vaše město navštívili.

Chinese
City

PUBLICITA

Abyste byli schopní přilákat turisty, musíte nejdříve získat jejich pozornost, dokázat zaujmout.

Výhodou většiny destinací je to, že čínští turisté ještě nemají zažité představy a očekávání v jednotlivých zemích. Málokteří preferují Itálii více než Česko nebo třeba Španělsko.

Městům, která dosud nebyla často navštěvovanými destinacemi evropských turistů toto přináší mnoho nových příležitostí.

Když čínský turista sní o své cestě, kterou následně plánuje, vyhledává doporučení na internetových stránkách jakou jsou Mafengwo, Qingyou, Tuniu a Baidu Lvyou. Naše společnost pracuje se všemi těmito weby a s mnoha dalšímy. Díky tomu jsme schopní nabídnout maximální publicitu pro naše klienty.

ZÁJEM O VAŠE MĚSTO

Publicita vám zajistí povědomí u čínských turistů - ale to samo o sobě nestačí.

K probuzení upřímného a osobního zájmu je nutné vyslat silný podnět, že návštěva vašeho města bude opravdu jedinečným zážitkem - a zajistit turistům snadno dostupné informace.

Klíčem k úspěchu jsou kvalitní čínské webové stránky a plně funkční veřejný účet na Wechatu a dalších sociálních sítích, včetně stálého a také pravidelně aktualizovaného obsahu.

V Shanghaj Jungle nabízíme kompletní online podporu v Číně: Vytvoření čínské verze vašich webových stránek včetně hostingu v Číně (nutné pro stabilní a rychlé fungování webu) a otevření udržování vašich veřejných účtů na sociálních sítích spolu s pravidelnou aktualizací obsahu

Traveling

BRANDING

Každý zná ten pocit, když fotbalista po okouzlujícím sólu mine branku.

Bez propracovaného příběhu riskujete, že se vám stane to samé - odvedete velkou spoustu práce, ale nakonec se nedočkáte očekávaného úspěchu.

Bylo by frustrující, kdyby v Brně intenzivně lákali turisty, kteří by sice začali mít zájem o ČR, ale nakonec by jeli do navštívit Olomouc (turisty přejeme jak Brnu, tak Olomouci) 

Vzásadě je to jednoduché: Úspěch spočívá v definování toho, co je na vašem městě unikátní, co vás odlišuje od ostatních - a nepřetržitě tuto představu opakovat, aby si s tím turisté začali spojovat vaše město. Toto všechno dělat elegantně, kvalitně a zábavně.

NÁVŠTĚVA & SDÍLENÍ ZÁŽITKŮ

Zajistěte návštěvníkům jedinečný a okouzlující zážitek z vašeho města - a oni budou rádi svojí zkušenost sdílet s ostatními na čínských sociálních sítích.

Shanghai Jungle podporuje města, turistické atrakce, hotely, muzea, obchody a restaurace ve snaze připravit pro čínské turisty neopakovatelné zážitky z návštěvy.

Direct marketing

ODVÁDÍME DOBROU PRÁCI

Vytvořili jsme strukturovaný přístup, který využíváme k tomu abychom přilákali čínské turisty do evropských města, muzeí, hotelů, restaurací a obchodů.

Říkáme tomu Jungle Funnel.

Není to žádná věda: naše nejsilnější stránka spočívá v tom, že se zaměřujeme na čtyři hlavní fáze čínského cestování a v každé fázi definujeme nejdůležitější přání a potřeby turistů. Stejně tak neustále vylepšujeme vlastní práci a rozšiřujeme síť naších klientů a samotných turistů.

NAŠE SLUŽBY

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

The new Chinese tourist is no different from the rest of us:
They crave authenticity and a great travel experience - and they are willing to pay for it, but not too much.
Our mission is to help them travel beyond expectations.